Krzesło Lexi zielone

Krzesło Lexi to hybryda trzech dobrze znanych i cenionych na przestrzeni lat modeli. Nietuzinkowy design to odpowiedź na potrzeby najbardziej wybrednych wielbicieli designu.

Krzesło Lexi w całości wykonane jest z jednego elementu. W jego przypadku nie trzeba więc martwić się o nieestetyczne łączenia. Do produkcji wykorzystano wysokiej jakości polipropylen - innowacyjne tworzywo, które cechuje niesamowita trwałość i odporność na uszkodzenia. Lista jego zalet jest długa, a niektóre z nich to: łatwość utrzymania go w czystości, lekkość i nowoczesny wygląd.

Trzy krzesła w jednym - z Lexi to możliwe

Pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę widząc krzesło Lexi jest jego oparcie. Ma niespotykany, intrygujący wręcz kształt. Zauważyć można, że składają się na nie trzy inne oparcia - uszak, wysokie i podłużne oraz niskie z podłokietnikami. Abstrakcyjna forma oparcia jest wyjątkowym elementem ozdobnym, a samo oparcie jest niesamowicie wygodne dzięki odpowiedniemu profilowaniu. 

Podstawę krzesła stanowią cztery nogi zabezpieczone na końcach specjalnymi nakładkami, które zwiększają stabilność i zapobiegają niszczeniu podłogi podczas przesuwania. 

Wygodne i bezpieczne - mamy na to papiery

Krzesło Lexi pozytywnie przeszło wszelkie próby i uzyskało atest UNE-EN 12520: 2016 – furniture — strength, durability and safety świadczący o jego najwyższej jakości!

Krzesło Lexi to propozycja doskonała do jadalni, sal konferencyjnych a także restauracji i innych przestrzeni komercyjnych. Pasuje do różnorodnych wnętrz, ale najlepiej wygląda w tych, które zostały urządzone w stylu nowoczesnym.

Krzesło Lexi to:

  • niesamowity design
  • innowacyjny materiał
  • nowoczesny styl
  • certyfikat jakości