Krzesło Batilda A1 – w trosce o Twoją wygodę

Jeśli wiele godzin spędzasz przy biurku, na pewno wiesz, jak ważna jest odpowiednia postawa ciała podczas siedzenia. Jej utrzymanie i wyrobienie dobrych nawyków nie uda się jednak bez wygodnego krzesła, takiego jak Batilda -A1.

Batilda -A1 to krzesło obrotowe w stylu retro brandy, które zadba o Twój kręgosłup, a jednocześnie będzie stylowym meblem w domowym gabinecie. Wyprofilowane siedzisko oraz stabilne oparcie odciążą kręgosłup, a opcja regulacji wysokości krzesła pozwoli Ci dopasować jego wymiary do Twoich potrzeb.

Batilda -A1 wyróżnia się też modnym designem. Czarna, metalowa podstawa i kontrastowe, kremowe siedzisko ze sztucznej skóry, to uniwersalne połączenie, idealne do wnętrza w stylu klasycznym, loftowym czy boho. Mebel został także ozdobiony przeszyciami, które podkreślają jego wyjątkowy charakter.

Krzesło Batilda -A1 o wysokości 87 cm i szerokości 55 cm sprawdzi się nawet w niewielkim gabinecie czy pokoju młodzieżowym. Do klasycznej tapicerki z łatwością dopasujesz inne meble, np. drewniane biurko czy metalowe regały.

Wymiary
Głębokość 54 cm
Szerokość 55 cm
Wysokość 87 cm
Waga 9.3 kg
Do pobrania