Jedź posiłki w jak najlepszym stylu – przedstawiamy Ci krzesło Naya

Nie ma domu bez stołu i pasujących do niego krzeseł. Jakie powinny być idealne krzesła? Przede wszystkim komfortowe, solidne i łatwe w utrzymaniu w czystości. Te wszystkie cechy posiada model Naya z podłokietnikiem. Zakochaj się w eleganckiej, ponadczasowej bryle utrzymanej w stylu retro, która przypomina prawdziwe dzieło sztuki.

Brązowe krzesło do jadalni Naya bez najmniejszego problemu odnajdzie się w każdej aranżacji i dzięki ciepłej kolorystyce doda jej przytulnego charakteru. Miękkie, skórzane siedzisko i wysokie oparcie odciążają kręgosłup, natomiast dwa podłokietniki umożliwiają wygodne ułożenie rąk. Czarna, metalowa podstawa w kształcie pająka została wyposażona w praktyczną funkcję obrotową, która umożliwia siadanie i wstawanie bez konieczności przesuwania krzesła.

Model Naya o wysokości 88 cm, szerokości 59 cm i głębokości 59 cm zachwyca perfekcyjnym wykonaniem i spójnym zestawieniem barw. Zapoznaj się z pozostałymi elementami linii, by wykreować przestrzeń, do której chcesz wracać.