Krzesło K399 to klasyczna elegancja do Twojego salonu

Krzesło K399 to propozycja skierowana do osób ceniących przede wszystkim klasykę, uniwersalność i stonowane kolory. Takie właśnie jest krzesło K399, efektowne, ale nie przesadnie ozdobne, z solidnych materiałów, nowoczesne i modne. Pasuje do salonu i jadalni. Może stać też w gabinecie, odnajdzie się w pokoju hotelowym. Najlepiej prezentuje się jako element wyposażenia wnętrza klasycznego, nowoczesnego, retro. Ze względu na uniwersalny design łatwo dopasować je do reszty wystroju.

Krzesło K399 zrobione zostało z metalu malowanego proszkowo i tkaniny tapicerskiej (welwet). Korpus krzesła jest tak wyprofilowany, żeby nadawać całości wrażenie lekkości. Szerokie oparcie zapewnia komfort, który zwiększają zaokrąglenie po bokach. Przeszycia w kształcie rombów stanowią gustowną ozdobę. Obicie krzesła ma kolor popielaty, korpus jest czarny. Wymiary to: 50/60/84/48 cm.

Dobrze komponuje się z meblami drewnianymi w klasycznym stylu i nowoczesnymi o prostych formach. Pasuje do różnych kolorów wystroju wnętrz, szczególnie tych chłodniejszych.

Wymiary
Szerokość 50 cm
Głębokość 60 cm
Wysokość 84 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar