Krzesło Adesso – stylowy wybór do Twojej jadalni

Szukasz pomysłu na nowoczesną jadalnię? Krzesło Adesso to idealne uzupełnienie stołu jadalnego. Oryginalny mebel łączy różne faktury drewna i metalu. Nowoczesna kolorystyka stwarza liczne możliwości aranżacyjne oraz dodaje stylowego charakteru jadalni. To dobry wybór do wnętrz w stylu industrialnym, nowoczesnym lub loftowym.

Krzesło Adesso wyróżnia się dekoracyjnym siedziskiem wykonanym z różnych kolorów akacjowego drewna. Rustykalne deski zostały utrzymane w tonacji brązu, szarości i bieli. Uzupełnieniem jest wygodne oparcie wykonane w kolorze przetartego betonu. Całość łączy futurystyczny stelaż z czarnego metalu.

Krzesło wyróżnia się oryginalnym wyglądem oraz wyjątkową wygodą. Komfort podczas siedzenia zapewniają głębokie siedzisko i optymalnie odchylone oparcie. Niewielka waga 14,5 kg pozwoli Ci z łatwością przenieść krzesło w dowolnie wybrane miejsce.

Krzesło Adesso to stylowy wybór do jadalni lub nowoczesnego salonu. Możesz postawić na pojedynczy model lub skompletować całe wyposażenie jadalni z innymi meblami z serii Adesso.

Mebel  nie wymaga montażu, jest wysyłany w całości zmontowany przez producenta.

Wymiary
Głębokość 51 cm
Szerokość 51 cm
Wysokość 85 cm
Waga 17.5 kg
Do pobrania