Krzesło Chic Velvet — komfort i elegancja!

Szukasz stylowego krzesła do jadalnego stołu lub kuchennego barku? Krzesło Chic Velvet w oryginalnym kolorze curry prezentuje się niezwykle elegancko, a równocześnie zapewnia komfort, tak aby spotkania z przyjaciółmi lub rodziną mogły trwać długie godziny!

Efektowne pikowanie na całej długości oparcia i siedziska, nadaje krzesłu stylowego charakteru, a równocześnie wzmacnia tkaninę. Wysokiej jakości velvet jest niezwykle przyjemny w dotyku oraz łatwy do utrzymania w czystości. Wyprofilowane oparcie pozwala wygodnie oprzeć plecy a równocześnie jest przyjazne dla kręgosłupa

Siedzisko na wysokości 49 cm podtrzymywane jest przez smukłe nogi wykonane z czarnego metalu malowanego proszkowo. Całość prezentuje się lekko i nowocześnie, osiągając wysokość 89 cm, co czyni krzesło Chic idealnym wyborem do jadalni.

Minimalistyczna konstrukcja oraz elegancki wygląd siedziska sprawiają, że krzesło Chic dobrze sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, z industrialnym zacięciem. Wytworne pikowanie czyni je też dobrym wyborem do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznm.