Diego 2 – idealne krzesło do salonu i jadalni

Krzesło Diego 2 doskonale prezentuje się w komplecie np. w jadalni lub w salonie. Stwarza wrażenie domowej przytulności, czemu skrzyja klasyczny design oraz obicie z miękkiego, miłego w dotyku materiału. Najlepiej odnajduje się w stylistyce klasycznej, nowoczesnej i eklektycznej. Ma uniwersalny wygląd, przez co może odnaleźć się także w pokojach hotelowych, gabinetach, punktach gastronomicznych. Atutem jest odporny na zabrudzenia i przetarcia materiał oraz wyjątkowy kolor.

Krzesło Diego 2 zostało wykonane z drewna litego bukowego oraz miłej w dotyku tkaniny welwetowej. Ma szerokie siedzisko i wysokie oparcie, co gwarantuje wygodę użytkowania. Brak podłokietników to także oszczędność miejsca, krzesło sprawdzi się nawet w niewielkim pokoiku. Na materiale znajdują się ozdobne przeszycia – pasy, które dodają meblowi charakteru. Stabilne proste nogi dopełniają całości. Kolory mebla to ciemna zieleń (obicie) i czarny (nogi). Wymiary to: 47/59/99/47 cm.

Miękkie i wygodne krzesło Diego 2 pasuje do klasycznych salonów, wypełnionych meblami z drewna oraz z obiciami w podobnym stylu. Pasują do niego dodatki w klasycznym stylu i w każdej kolorystyce – zarówno ciemnej, jak i jasnej.