Krzesła, które dopasujesz do niemal każdej stylizacji

Eleganckie i uniwersalne krzesło Elmo to pomysł na uzupełnienie aranżacji w salonie, jadalni, kuchni, gabinecie. Nadaje się do biura i hotelu. Komplet krzeseł idealnie nada się na rodzinne imprezy. Najlepiej krzesło Elmo pasuje do stylu klasycznego i nowoczesnego. Z uwagi na design i kolorystykę można wstawić je do minimalistycznie urządzonego pomieszczenia.

Miękki i miły w dotyku aksamit, którym obite jest krzesło dodaje eleganckiego i stylowego wyglądu. Twoi goście będą zachwyceni, mogąc wygodnie siedzieć na pięknych i wygodnych krzesłach. Wysokie oparcie służy kręgosłupowi, sprawiając, że nawet długie siedzenie nie jest męczące.

Krzesło Elmo zrobione jest ze sklejki, stabilnego metalowego stelaża oraz materiału obiciowego – aksamitu, odpornego na przetarcia i delikatnego w dotyku. Przeszycia na materiale dodają krzesłu uroku. Oparcie zwęża się ku górze, co sprawia wrażenie smukłości. Siedzisko jest szerokie i wygodne. Wymiary wynoszą: 46 × 89 × 40 cm.

Krzesło można dopasować również do minimalistycznego wystroju o stonowanej kolorystyce np. czerń – biel, czerń – szarość. Dopasuje się do mebli drewnianych, metalowych i ze sztucznych tworzyw.