Krzesło K-332 – elegancki i uniwersalny meble do różnych pomieszczeń

Krzesło K-332 to propozycja do domu i nie tylko. W domu możesz postawić je w salonie, pokoju młodzieżowym, gabinecie, jadalni. Sprawdzi się także w biurze, punktach usługowych, kawiarniach. Najlepiej prezentuje się w pomieszczeniach umeblowanych na styl nowoczesny, klasyczny i glamour. Szlachetna tkanina obiciowa nie tylko ładnie wygląda, ale swoją miękkością zachęca do odpoczynku na krześle. Eleganckie krzesło K-332 może stać się twoim ulubionym krzesłem w domu, dlatego warto mieć więcej niż jedno na wypadek wizyty gości.

Krzesło K-332 jest zrobione ze stali malowanej proszkowo i tkaniny obiciowej velvet. Metalowe nogi krzesła są stabilne, a obicie delikatne w dotyku, ale wytrzymałe. Na obiciu znajdują się ozdobne przepikowania w kształcie kwadratów. Komfortowe, ergonomiczne siedzisko i oparcie zapewnia maksymalną wygodę podczas użytkowania. Krzesło K-332 jest całe czarne. Wymiary wynoszą: 46/61/84/48 cm.

Mebel odnajdzie się zarówno w ciemnych jak i jasnych pomieszczeniach. Pasuje do aksamitnych obić na meblach i metalowych elementów (np. przy szafkach, biurkach, regałach).