Krzesło K85 – nowoczesna inspiracja do jadalni

Twoja jadalnia nie pasuje do reszty domu, ponieważ jej wyposażenie „trąci myszką”? W każdej chwili możesz to naprawić! Odśwież ściany, dodaj szklane i chromowane dodatki, zastąp stare meble bardziej nowoczesnymi. Na dobry początek zmian polecamy tapicerowane krzesło K85.

Przy wyborze mebli służących do siedzenia musisz zwracać uwagę nie tylko na modne wzornictwo, ale w równej mierze na wygodę – na szczęście ten model reprezentuje obie te cechy. Grube tapicerowane siedzisko sprawi, że nie będziesz narzekać na „twarde lądowanie”, zaś wyprofilowane oparcie pozwoli plecom odpocząć po długim dniu pracy. Krzesło K85 spełni Twoje marzenia o stylowej jadalni – tapicerka z ekoskóry prezentuje się bardzo luksusowo, natomiast płozy z chromowanej stali wnoszą do aranżacji lekkość i dynamikę.

Ten model stworzy efektowny komplet z nowoczesnym stołem na jednej nodze – szukaj modeli ze szklanym lub lakierowanym blatem. Krzesło na płozach świetnie pasuje również do prostych stołów z chromowaną podstawą. Tapicerka jest dostępna w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu możesz dopasować krzesło do innych elementów wyposażenia jadalni.


Cechy szczególne mebla:
• Nowoczesne krzesło do jadalni,kuchni i kawiarni.
• Podstawa metalowa chromowana typu płoza.
• Stabilna konstrukcja zapewniająca komfort użytkowania.
• Rodzaj tkaniny na siedzisku i oparciu-ekoskóra.
• Krzesło do samodzielnego montażu.