Nowoczesne krzesło, które pasuje do wielu aranżacji

Krzesło Merlot jest uniwersalne, stylowe i eleganckie. Wizualnie zyskuje dzięki materiałowi obiciowemu i ozdobnym przeszyciom. W domu pasuje najlepiej do salonu, sypialni, gabinetu. Może stanąć w biurze firmowym. Najlepiej nadaje się do aranżacji nowoczesnych, klasycznych i eklektycznych.

Jeśli cenisz wygodę i dużo czasu spędzasz w pozycji siedzącej, krzesło Merlot jest dla ciebie. Idealne do kącika wypoczynkowego. Zrelaksujesz się na nim po długim dniu. Wygodne, wysokie oparcie to prawdziwy sprzymierzeniec twojego kręgosłupa.

Krzesło Merlot zostało wykonane z płyty wiórowej, sklejki, materiału obiciowego (welwet) i metalowego stelaża, malowanego metodą proszkową. Wysokie podłokietniki są charakterystycznym elementem krzesła. Tak samo jak stelaż, który jest w takim samym kolorze jak tkanina obiciowa. Krzesło ma głęboki, zielony kolor. Wymiary wynoszą: 55,5 × 87,5 × 43,5 cm.

Krzesło Merlot może być uzupełniającym elementem wielu wystrojów. Pojedynczo świetnie wypełni przestrzeń, przeznaczoną do wypoczynku. Możesz skompletować kilka takich samych krzeseł - na pewno zachwycą Twoich gości podczas przyjęć.