Krzesło MN-SC – naturalne materiały w eleganckiej odsłonie

Salon lub jadalnia to najbardziej reprezentacyjne pomieszczenia w mieszkaniu, z których powinny emanować pozytywne wibracje. W jaki sposób można to uzyskać? To proste! Należy wyposażyć wnętrze w meble o jasnej kolorystyce, których najlepszym przykładem może być krzesło MN-SC. Posiada ono biały stelaż i beżową tapicerkę, a obydwa te elementy zestawione razem roztaczają wokół dobrą energię.

Posiłek w gronie najbliższych powinien być wyłącznie przyjemny. Właśnie dlatego potrzebujesz się wyposażyć w wyjątkowe krzesło MN-SC, którego oparcie i siedzisko jest pokryte tapicerką. Dzięki temu, że tapicerka jest miękka i miła w dotyku, niedzielne śniadanie z pozostałymi domownikami zapamiętasz jako prawdziwie beztroskie i niezapomniane przeżycie.

Piękne krzesło MN-SC jest podstawowym elementem wyposażenia salonu lub jadalni urządzonych w klasycznym stylu. Wygląd krzesła będzie się doskonale prezentować z białym stołem, szarym dywanem oraz lustrami w białej ramie. Odkryj w sobie duszę aranżera wnętrz i sprawdź, jak prezentują się wszystkie cztery kolory proponowanego produktu.


Cechy szczególne mebla:
• Stylowe krzesło do jadalni i salonu
• Stelaż drewniany
• Tkanina na siedzisku i oparciu
• Krzesło do samodzielnego montażu.