Lampa idealna do nowoczesnych wystrojów wnętrz

Lampa wisząca Maserlo doskonale wpisuje się w stylistykę modnych, nowoczesnych pomieszczeń o oszczędnej kolorystyce i prostych formach. Sprawdzi się w salonie, sypialni, jadalni, przedpokoju, gabinecie. Można użyć jej w pomieszczeniu biurowym i gabinecie. Ciekawie prezentuje się w chłodniejszych kolorystycznie wystrojach wnętrz. Najlepiej będzie zgrywać się ze stylem nowoczesnym i minimalistycznym lub klasycznym w bardziej surowym wydaniu.

Lampa Maserlo została wykonana z metalu satynowanego i tkaniny. Abażur, który ma kształt cylindra w środku został pomalowany na srebrno, dzięki czemu ładnie odbija światło, sprawiając wrażenie rozjaśnienia pomieszczenia. Metalowa podsufitka ma delikatnie dekoracyjny charakter. Cała lampa ma prosty, praktyczny i stylowy design.

Źródłem światła jest żarówka, a wybierając ją, warto decydować się na żarówkę LED. Kolory lampy to szarość i srebro. Wymiary wynoszą: 38 × 110 cm.

Pasuje do jasnych i ciemnych wnętrz. Sprawdzi się w pomieszczeniach, gdzie dominuje biel, szarość i grafit. Można zestawiać lampę Maserlo z innymi z tej samej kolekcji.

Wymiary
Długość 110 cm
Średnica 38 cm
Do pobrania