Soczysta kolorystyka, minimalistyczny styl

Lampa wisząca Piu to propozycja dla osób lubiących kolory w domowych wnętrzach. Lampa jest niewielka, ale jej kolor tak soczysty, że wpływa na całość aranżacji. Może wisieć w sypialni, przedpokoju, kuchni, jadalni. Nadaje się do biur, sklepów i barów – zwłaszcza jeśli zastosuje się kilka takich samych lub różnych kolorystycznie modeli. Najbardziej pasuje do stylu nowoczesnego, może być oświetleniem wnętrz loftowych, minimalistycznych.

Lampa zrobiona została z lakierowanego metalu. Klosz jest nieduży, w kształcie kielicha, ozdobiony na górze patynowanym metalem. Wisi na regulowanym przewodzie w oplocie tekstylnym tego samego koloru, co klosz.

Źródło światła to żarówka (E27), której nie ma w komplecie. Można wybrać do lampy energooszczędną żarówkę LED. Kolor lampy to soczysta zieleń, elementy metalowe mają barwę patyny. Wymiary wynoszą: 100 × 9 × 9 cm.

Kolory lampy Piu sugerują użycie jej w ciepłych aranżacjach. Pasuje do naturalnych odcieni drewna. Można podbić kolor lampy, umieszczając ją w pomieszczeniu w morskich barwach.

Wymiary
Długość 13 cm
Szerokość 13 cm
Średnica 13 cm
Wysokość 80 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Lemir Wosik i Wesołek spółka jawna