Lampa wisząca Sardo - mosiądz robi wrażenie

Mosiężne dodatki do wnętrz to najmodniejszy wybór już od kilku sezonów. Ciągle prezentują się świetnie - mosiężna lampa wisząca Sardo to jeden z przykładów oświetlenia z mosiężnymi elementami, które zachwyci wszystkich domowników i gości. Efektowna lampa sprawdzi się w salonie, w jadalni, w gabinecie, a nawet w łazience - wszędzie tam, gdzie będziesz jej potrzebować.

Wykonana z metalu w mosiężnym kolorze oraz ze szkła lampa wisząca do salonu ma prostą, ale efektowną formę. Świetnie dopasuje się do wnętrz nowoczesnych, industrialnych, a także takich, w których znajdują się elementy szklane, drewniane czy wykonane z kamienia. Lampa posiada jedno źródło światła o maksymalnej mocy 40W, co sprawdzi się do oświetlenia kameralnych pomieszczeń lub jako doświetlenie w większej przestrzeni. Do tego modelu rekomendujemy również stylowe, energooszczędne żarówki o gwincie E27. Będą nie tylko doskonale wyglądać w oprawie, ale też nie przyczynią się do wzrostu rachunku za prąd.

Wybierając oprawę oświetleniową z metalu i szkła, masz pewność, że posłuży Ci przez lata. Producent zapewnia 24-miesięczną gwarancję, a klasa szczelności IP20 ułatwi Ci sprzątanie. Ĺ»aden kurz nie dostanie się do środka, a szklany klosz jest łatwy w pielęgnacji. Krótko mówiąc, lampa Sardo ma same zalety - przekonaj się o tym!

Wymiary
Średnica 13 cm
Wysokość 107 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania