Lampa wisząca Sardo – do nowoczesnych wnętrz

Chcesz urządzić swoje mieszkanie w nowoczesny sposób? Zadbaj o odpowiednio dopasowane oświetlenie – trzypłomienna lampa wisząca Sardo doskonale podkreśli minimalistyczny styl Twojego wnętrza. Pasuje do modnych, industrialnych przestrzeni: nie tylko w mieszkaniu czy domu, ale też w kawiarni, restauracji czy innym miejscu pracy.

Metal w kolorze nikiel/satyna oraz szkło, z którego wykonane są klosze tworzą zgrany duet, który oprócz funkcji praktycznej pełni również funkcję dekoracyjną. Industrialna lampa wisząca posiada trzy źrodła światła – każde z nich o maksymalnej mocy 40W, co w zupełności wystarczy do oświetlenia stołu w jadalni, kanapy w salonie czy blatu w kawiarni. Dopasuj odpowiednie żarówki – koniecznie energooszczędne lub LED, które nie tylko posłużą przez długi czas, ale też zmniejszą rachunki za prąd. Pamiętaj, by wybrać świetlówki o gwincie E27 – to uniwersalny rozmiar, który dostaniesz w każdym sklepie.

Oprawa oświetleniowa Sardo będzie cieszyć oko Twoje i Twoich gości przez wiele lat – model posiada 24-miesięczną gwarancję, a dzięki normie szczelności IP20 lampa nie będzie problematyczna w czyszczeniu i pielęgnacji. Możesz regulować długość źródeł światła co sprawi, że będzie działać dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.