Kwintesencja prostoty, elegancji i nowoczesności

Estetyczna i skromna lampa Solin to idealny rodzaj oświetlenia do pomieszczeń umeblowanych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym i loftowym. Pasuje do wielu rodzajów mebli i sprawdza się w bardzo różnych kolorystykach wystroju od bieli, poprzez połączenie bieli z czernią, odcieniami szarości, grafitu po żywe kolory jak czerwień czy fuksja. Sprawdzi się w kuchni, jadalni, pokoju młodzieżowym, salonie, gabinecie, hotelu, sklepie, barze. Jest uniwersalna, więc oświetlisz nią bardzo różne pomieszczenia.

Solin to lampa zrobiona z metalu. To trójpłomienny zwis, składający się z prostokątnej podsufitki i trzech kielichowatych, podłużnych kloszy. Te elementy tworzą nowoczesną, oryginalną całość. Źródło światła to trzy żarówki E27, które musisz dobrać osobno. Można dostosować do lampy Solin żarówki LED. Kolor lampy – czarny. Wymiary to: 50 × 11 × 100 cm.

Ta trójpłomienna lampa dobrze komponuje się z meblami z elementami metalowymi, malowanymi na czarno (np. regały, szafki), pasuje też do czarnych i białych nowoczesnych mebli. Idealna w jadalni i nad kuchenną wyspą.

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 100 cm
Waga 4.5 kg
Do pobrania