Stolik kawowy o wielu zastosowaniach

Ława Alexis jest praktycznym i wyjątkowym elementem wystroju. Może stać w salonie, sypialni, na tarasie, w pokoju dziecięcym. Lekka i praktyczna, łatwo ją przenieść i stworzyć nową aranżację w innym miejscu. To także doskonałe rozwiązanie, gdy podczas przyjęcia brakuje miejsca na przekąski czy słodki kącik. Można potraktować ją jako dodatkowy stolik kawowy. Ponieważ blat zabezpiecza położone na nim rzeczy przed spadaniem, ława idealnie nadaje się do pokoju dziecka.

Ława Alexis została zrobiona w całości z polipropylenu. Tworzywo sztuczne jest wytrzymałe i łatwo je wyczyścić. Ciekawy, talerzowy blat sprawia, że ława wygląda zupełnie inaczej, niż inne tego typu meble. Stabilny dół stolika rozszerza się ku dołowi. Kolor ławy Alexis to przyjemny odcień różu, co pozwoli wykorzystać mebel w delikatnych, ciepłych aranżacjach. Wymiary wynoszą: 50 × 46 cm.

Ława będzie idealna, jeżeli chcesz wnieść trochę koloru do pomieszczeń. Cukierkowa barwa z pewnością przypadnie do gustu dzieciom. Można na zasadzie kontrastu umieścić ją we wnętrzu, w którym dominuje czerń i odcienie szarości.

Alexis - wymiary
Średnica 50 cm
Wysokość 46 cm
Waga 4.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar
Pozostałe informacje
Materiał polipropylen
Kształt okrągły