Ława Lamea – dekoracyjny stolik kawowy ze schowkiem

 

Kolekcja Lamea obejmuje mnóstwo funkcjonalnych brył, które wyróżnia nowoczesne wzornictwo inspirowane naturą. Za wysoką trwałość mebli odpowiada wytrzymała płyta laminowana. Jej wybarwienie dobrze oddaje fakturę drewna, wprowadzając we wnętrzu przytulny nastrój.

Praktycznym rozwiązaniem do salonu jest ława Lamea z szufladą. To coś znacznie więcej niż stolik kawowy – zyskujesz tu również dodatkowe miejsce do przechowywania, dzięki czemu zachowasz w pomieszczeniu większy porządek. Wymiary blatu to 110 × 60 cm – jest odpowiednio duży, żeby postawić na nim kilka filiżanek kawy i słodkie przekąski.

Za frontem znajdziesz głęboką szufladę, w której możesz trzymać sprzęt i zapasowe baterie. Do dyspozycji masz również 2 otwarte półki – odłożysz tu na przykład pilota do telewizora, książkę czy pudełko chusteczek.

Laminat o podwyższonej odporności na zarysowania sprawia, że mebel jest trwały i łatwy w czyszczeniu. Ciepły odcień dąb artisan wprowadza we wnętrzu naturalny, kojący klimat. Za lekki, nowoczesny wygląd stolika odpowiadają czarne, wysokie nóżki. Na frontach zostały wykonane pionowe frezowania, które zostały pokryte czarnym lakierem.  Dzięki naniesieniu charakterystycznych i starannie wykonanych żłobień na prosty i gładki front mebli, zyskuje on przestrzenny i trójwymiarowy wygląd.  Frezy imitujące lamele, prezentują się bardzo efektownie i są jednym z najnowszych trendów wnętrzarskich

Ława ze schowkiem, podobnie jak inne meble z kolekcji Lamea, to uniwersalny design, który harmonijnie łączy się z wieloma aranżacjami. Optycznie ociepli surowy loft, jak i uzupełni urokliwe, naturalne wnętrze boho.