Ława 100/45/60 – zdefiniuj swój styl

Z kolekcją Modeo tworzenie wyglądu mebli jest proste i szybkie. Dzięki konfiguratorowi możesz dostosować wygląd szafek, komód, regałów i biurek do swoich potrzeb. Określ kolorystykę korpusu i frontów, wybierz uchwyty i rodzaj nóżek. Możesz też zdecydować się na dodatkowy blat i energooszczędne oświetlenie LED, które wprowadzi do wnętrza klimatyczny nastrój.

Jeśli szukasz gotowych zestawów mebli, znajdziesz je również w kolekcji Modeo. Chcesz zaprojektować całą aranżację od podstaw? Pomogą Ci w tym również meble uzupełniające.

Ława 100/45/60 to mebel, który świetnie sprawdzi się w pokoju dziennym lub sypialni. Możesz umieścić ją w kąciku kawowym lub miejscu, w którym lubisz się zrelaksować, czytając książki. Zaprojektuj jej wygląd i dostosuj go do swoich potrzeb – wybierz kolor korpusu oraz frontów, wzór uchwytów i nóżki, które dodadzą jej lekkości. W zależności od tego, jaką kolorystykę wybierzesz, z łatwością dopasujesz ją do różnych aranżacji.

Ławę zestaw z innymi meblami z kolekcji Modeo: szafkami, komodami, witrynami, regałami, biurkiem i toaletką. Dzięki temu stworzysz spójną aranżacją, która wyrazi Twój styl.

 

Ławę Modeo 100/45/60 możesz zaprojektować z elementów:

  • Korpus - dostępny w 3 kolorach (biały, dąb sonoma, grafit)
  • Szuflady - dostępne w 10 kolorach i 3 wzorach
  • Uchwyty - dostępne w 12 wzorach - wykonane z metalu, skóry lub tworzywa sztucznego.  Ponieważ nie wiemy, na jaki design się zdecydujesz, nie wykonaliśmy nawiertów pod uchwyty. Różne wzory wymagają odpowiedniego rozstawu otworów, dlatego dla ułatwienia powstał szablon nawierceń Modeo. Pomoże on precyzyjnie wyznaczyć miejsce nawiertu otworu
  • Nóżki - dostępne w 8 wzorach, wykonane z metalu, drewna lub tworzywa sztucznego
  • Energooszczędne oświetlenie LED w opcji clip i square