Ława podnoszona MEYA – dostosuje się do twoich potrzeb

Ława Meya to mebel, który sprawdzi się przy rodzinnych obiadach czy spotkaniach z przyjaciółmi. Dzięki rozwiązaniu, jakim jest mechanizm podnoszący, w prosty sposób możesz zmienić wielkość blatu, tak aby odpowiadała Twoim potrzebom.

Ława podnoszona jest na podnośniku gazowym. Zastosowanie podnośnika pneumatycznego (sprężyna gazowa) pozwala na płynną, bezstopniową regulację wysokości. Hamulec blokuje blat na wysokości, której potrzebujesz!

Mebel wykonano z płyty MDF, która dzięki wysokiej jakości pozwoli się cieszyć użytkowaniem przez dłuższy czas. Płyta pokryta jest laminatem w kolorze czarnym. Ława może być podłużną ławą o wymiarach 65 × 110 cm. Blat posiada możliwość rożłożenia, dzięki czemu możne uzyskać 150 cm długości. Ława ma także możliwość regulacji wysokości w zakresie 580 -740 cm.

Jest to praktyczne rozwiązanie, jeśli na co dzień chcesz zaoszczędzić przestrzeń w swoim domu. Kompaktowy mebel świetnie sprawdzi się w niewielkich mieszkaniach oraz pomieszczeniach, takich jak salon. To także dobry wybór do pokoju hotelowego.

Wymiary
Długość 110-150 cm
Szerokość 65 cm
Wysokość 58-74 cm
Waga 39.45 kg
Do pobrania