Łóżko 120 Hesen – dobry sen w pięknym wnętrzu

Jeśli aranżacja pokoju młodzieżowego spędza Ci sen z powiek, to kolekcja Hesen jest rozwiązaniem, które pozwoli Ci spać spokojnie. Co więcej, w stylowo urządzonym wnętrzu.

 

Łóżko z tej serii ma wymiary 207 x 130 x 95 cm i oferuje powierzchnię spania o szerokości 120 cm i długości 200 cm. Jego minimalistyczna i nowoczesna forma wyśmienicie sprawdzi się w niewielkim pokoju nastolatka, kawalerce lub niedużej sypialni.

 

Wszystkie elementy serii Hesen dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych. Zestawienie grafit/dąb artisan to chłodna i ciemna kolorystyka połączona z kontrastowymi listwami. Do miłośników wnętrz jasnych i nawiązujących do natury, trafi wariant modrzew sibiu jasny/sosna larico.

 

Oprócz estetycznych listew uwagę zwraca frezowanie, które nadaje bryle styl i subtelność. Wysokie, solidne wezgłowie zapewnia wygodne oparcie i sprawia, że poduszka nie ma kontaktu ze ścianą.

 

Minimalizm i surowość, tak charakterystyczną dla skandynawskiego stylu, możesz przełamać dodatkami w ciepłej tonacji. Dywan, lampka, koce czy poduszki ozdobne dopełnią nowoczesne wnętrze, nadając mu przytulność.

 

Łóżko Hesen sprzedawane jest bez stelaża i materaca. Dzięki temu sam decydujesz, które produkty zagwarantują Ci optymalny sen.

 

Łóżko możesz doposażyć w szufladę na pościel, dostępną w ramach kolekcji Hesen. Pozwoli Ci to zachować ład i harmonię w pomieszczeniu.

 

Wybierz inne elementy serii Hesen i stwórz optymalne wnętrze pokoju nastolatka, sypialni, salonu czy gabinetu.

 

 

Wymiary
Długość 207 cm
Szerokość 130 cm
Wysokość 95 cm
Waga 63.15 kg
Do pobrania