Szuflada do łóżka Hesen 90 i 120 – porządek w zasięgu ręki

Sypialnia to nie tylko sprzyjające wyciszeniu oświetlenie, wygodny materac i stolik nocny. To również meble, które pozwalają Ci uzyskać jej estetyczny i uporządkowany wygląd. Zwłaszcza gdy jest to sypialnia nastolatka, łącząca funkcję pokoju do nauki czy spotkań ze znajomymi.

 

Szafa czy komoda to meble do przechowywania ubrań, bielizny i butów. A gdzie schować pościel i inne niekorzystnie wpływające na estetykę wnętrza rzeczy?

 

Szuflada do łóżka to element, który jest „cichym bohaterem” wyposażenia sypialni czy młodzieżowego pokoju. Uniwersalne wymiary 200 x 31 x 49 cm pozwalają zamontować ją zarówno do łóżka o wymiarze 90, jak i 120 cm.

 

Wygodne wysuwanie pozwoli Ci przechowywać w niej rzeczy, z których często korzystasz. Koce, pościel czy poduszki ozdobne będą pod ręką, ale nie będą wprowadzały chaosu do pomieszczenia. Kiedy ich nie potrzebujesz – znikają we wnętrzu szuflady!

 

Kolorystyka i styl szuflady są idealnie dopasowane do łóżka. Otrzymujesz element spójny z estetyką mebla i wnętrza.

 

Szuflada to nieocenione uzupełnienie łóżka Hesen, które jest gwarancją harmonii i ładu w sypialni lub pokoju młodzieżowym.

 

 

 

Wymiary
Długość 200 cm
Głębokość 49 cm
Wysokość 31 cm
Waga 30.35 kg
Do pobrania