Łóżko Luca – dwuosobowe i komfortowe

Zwróć uwagę: cena łóżka nie obejmuje stelaża i materaca.

 

Kolekcja Luca utrzymana w sielskim klimacie prowansalskiej wsi sprawi, że Twój codzienny wypoczynek nabierze zupełnie innego wyrazu.

- Łóżko Luca zapewni wystarczająco dużo przestrzeni na spokojny i komfortowy sen dla dwojga. Powierzchnia spania o wymiarach 160x200 cm pozwoli każdej nocy spokojnie się wyspać i ułożyć w najbardziej komfortowej dla siebie pozycji.

- W standardzie łóżko wyposażone jest w dwie pakowne, boczne szuflady zastępujące tradycyjne pojemniki na pościel. Ich wnętrze możesz wykorzystać w najbardziej dogodny dla siebie sposób.

- Efektowne wezgłowie pełni kilka bardzo ważnych funkcji – pozwala wygodnie się oprzeć, chroni ścianę przed zabrudzeniami, a dodatkowo zapobiega uciążliwemu zsuwaniu się poduszek.

- Piękna biała kolorystyka przełamana została listwami i frontami szuflad w ciemnym kolorze sosna larico, dzięki czemu całość nabiera charakteru i swoistego wyrazu.

- Przekonaj się, jak mało potrzeba , by polubić poranne pobudki! Wybierz odpowiedni dla siebie stelaż i wygodny materac i zobacz, jak procentują trafne decyzje.

- W kolekcji Luca znajdziesz niezbędne elementy do wyposażenia stylowej sypialni.

Wymiary
Długość 205,5 cm
Szerokość 166 cm
Wysokość 58,5-90,5 cm
Waga 82.35 kg
Do pobrania