Łóżko Luria – synonim luksusu i komfortu

Wygodna, nastrojowa, funkcjonalna i zachwycająca – taka jest aranżacja sypialni w stylu glamour. Na pierwszym planie łóżko Luria z tapicerowanym wezgłowiem, pojemna szafa i praktyczna komoda  na bieliznę.

Łóżko w stylu glamour wyróżnia się wysokim pikowanym wezgłowiem, które będzie podporą pleców podczas wieczornej lektury lub rutyny pielęgnacyjnej. Ma także praktyczną funkcję zabezpieczenia ściany przed zabrudzeniem. Na uwagę zasługuje także pogrubiona listwa boczna korpusu, która tworzy solidną bazę pod stelaż i materac.

Odpowiedni dobór materaca zapewni wysoki komfort wypoczynku. Zacznij rozbudowę łóżka od jego podstawy, stelażu. Pakiet Ergo Futon (w opcji) zawiera listwy boczne i środkowe, umożliwiające zastosowanie płaskiego stelaża i materaca. Listwy możesz zamontować na dwóch wysokościach. Z kolei opcjonalny pakiet Ergo Space, w skład którego wchodzi pojemnik na pościel i otwierany stelaż, zapewni dodatkowe miejsce do przechowywania.

Łóżko 160x200 cm sprawdzi się jako miejsce wypoczynku dla dwojga. Mebel sprawdzi się zarówno w przestronnej sypialni, jak i bardziej kompaktowym wnętrzu. Szukasz większego łóżka? W naszej ofercie znajdziesz łóżko Luria w rozmiarze 180x200 cm.

Czym oczaruje Cię łóżko dwuosobowe Luria? Podwyższonym wezgłowiem ozdobionym pikowaniem, które nadaje mu charakteru. Dopełnieniem stylu glamour są solidne chromowane stopki.

 

Cechy szczególne mebla:
• Łóżko w stylu glamour z ozdobnymi wciągami na wezgłowiu.
• Szeroki bok i solidna konstrukcja łóżka są doskonałą propozycją dla osób ceniących komfort użytkowania.
• Podwyższone wezgłowie - zwiększone podparcie i komfort użytkowania.
• Pogrubiony korpus łóżka - zwiększona stabilność konstrukcji i harmonijny wygląd.
• Ozdobne wciągi - tworzą harmonijny i estetyczny wygląd.
• Ozdobne stopki metalowe chromowane - zwiększona trwałość i wytrzymałość podczas użytkowania.
• 2 stopniowa wysokość mocowania listew ERGO FUTON - zwiększona możliwość dopasowania wysokości spania oraz wygoda i komfort użytkowania.
• W opcji pakiet ERGO FUTON - listwy podtrzymujące (komplet stanowią listwy boczne i środkowa) pozwalające na zastosowanie stelaża płaskiego z odpowiednim materacem.
• W opcji pojemnik ERGO SPACE - pojemnik z podnoszonym stelażem (komplet stanowią stelaż otwierany i dno pojemnika) - zwiększone miejsce do przechowywania.

Wymiary
Długość 220 cm
Szerokość 181 cm
Wysokość 111 cm
Waga 86 kg
Do pobrania