Łóżko Wiktoria II – król i królowa wypoczynku

Aranżacjom w stylu glamour nie da się odmówić przede wszystkim szyku. Co w nich znajdziemy? Efektowne dodatki, akcenty, które przyciągają wzrok swoim blaskiem oraz solidne, wytworne meble. Jednym z nich jest łóżko Wiktoria II z tapicerowanym wezgłowiem.

Łóżko w stylu glamour zachwyci Cię wysokim wezgłowiem, o które możesz się wygodnie oprzeć podczas oglądania filmów, czytania książki i wieczornego relaksu. Pełni też funkcję zabezpieczenia poduszki przed spadaniem, a ściany przed zabrudzeniem. Nie sposób pominąć solidnej skrzyni, którą cechuje pogrubiona listwa boczna korpusu, która tworzy solidną bazę pod stelaż i materac.

Jak już jesteśmy przy materacu, to pamiętaj, żeby dobrać go do swojej wagi i własnych preferencji, co zapewni wysoki komfort wypoczynku. Łóżko tapicerowane możesz uzupełnić o pakiet Ergo Futon (w opcji), który zawiera listwy boczne i środkowe, idealne pod płaski stelaż i materac. Listwy możesz zamontować na dwóch wysokościach. Z kolei opcjonalny pakiet Ergo Space, w skład którego wchodzi pojemnik na pościel i otwierany stelaż, zapewni dodatkowe miejsce do przechowywania.

Łóżko 160x200 cm idealnie sprawdzi się dla dwojga. Mebel doskonale dopełni przestronną sypialnię, ale równie dobrze możesz go wsunąć w mniejszą przestrzeń. W naszej ofercie znajdziesz większe łóżko Wiktoria II w rozmiarze 180x200 cm.

Dodaj wnętrzu nietuzinkowego wyglądu. Łóżko dwuosobowe Wiktoria II wyróżnia się podwyższonym wezgłowiem ozdobionym pikowaniem oraz chromowanymi stopkami, które podkreślają styl glamour. 

 

Cechy szczególne mebla:
• Łóżko w stylu glamour z ozdobnym pikowaniem na wezgłowiu.
• Ozdobne wciągi i przeszycia harmonijnie podkreślają linię wezgłowia.
• Szeroki bok i solidna konstrukcja łóżka są doskonałą propozycją dla osób ceniących komfort użytkowania.
• Podwyższone wezgłowie - zwiększone podparcie i komfort użytkowania.
• Pogrubiony korpus łóżka - zwiększona stabilność konstrukcji i harmonijny wygląd.
• Ozdobne stopki metalowe chromowane - zwiększona trwałość i wytrzymałość podczas użytkowania.
• 2 stopniowa wysokość mocowania listew ERGO FUTON - zwiększona możliwość dopasowania wysokości spania oraz wygoda i komfort użytkowania.
• W opcji pakiet ERGO FUTON - listwy podtrzymujące (komplet stanowią listwy boczne i środkowa) pozwalające na zastosowanie stelaża płaskiego z odpowiednim materacem.
• W opcji pojemnik ERGO SPACE - pojemnik z podnoszonym stelażem (komplet stanowią stelaż otwierany i dno pojemnika) -zwiększone miejsce do przechowywania.

Wymiary
Długość 221 cm
Szerokość 182 cm
Wysokość 107 cm
Waga 91 kg
Do pobrania