Łóżko Flames - zaprasza do odpoczynku

Twoje dziecko zaczyna dorastać i dbać o prywatną przestrzeń? Stwórz mu komfortowe warunki do pracy, nauki, rozwijania hobby, rozrywki i odpoczynku. Wykorzystaj do tego kolekcję Flames, w której prosta stylistyka i jasna kolorystyka kolekcji będzie bazą do wyrażenia siebie.

Łóżko Flames w wersji B to idealne miejsce dla śpiochów. Powierzchnia spania równa 90x200 cm będzie optymalną przestrzenią dla dorastającego dziecka. W komplecie z prostą skrzynią łóżka otrzymujesz stelaż na podnośnikach gazowych oraz pojemnik na pościel. Tobie pozostaje tylko dobór  materaca. Zaangażuj dziecko i wybierzcie wspólnie odpowiedni model z naszej oferty.

Wezgłowie ozdobione ryflowaniem pełni rolę dekoracyjną, a także zabezpiecza ściany przed zabrudzeniem. Możesz się o nie oprzeć podczas wieczornej lektury.

Jasne, neutralne wybarwienie korpusu w kolorze biały połysk będzie bazą dla kolorowej pościeli, wymarzonej narzuty i wzorzystych poduszek dekoracyjnych.

Skrzynia łóżka osadzona jest na solidnej, stabilnej podstawie, dzięki czemu całość nabiera lekkości. Takie przesunięte do wewnątrz boki sprawiają, że łóżko ma lewitującą konstrukcję.

Oaza relaksu i odprężenia przed kolejnym dniem - łóżko  90x200 Flames B możesz postawić w towarzystwie szafki nocnej, komody i regału. Dobierz inne meble z kolekcji Flames i stwórz wymarzoną przestrzeń.

UWAGA: cena łóżka nie obejmuje materaca.

Wymiary
Długość 206 cm
Szerokość 95 cm
Wysokość 42,5-96,5 cm
Waga 85.7 kg
Do pobrania