Łóżko kontynentalne MILOS – regenerujący sen w stylowej oprawie

 

Marzysz o komfortowym i zdrowym śnie w eleganckim wnętrzu? Łóżko kontynentalne MILOS pozwoli Ci stworzyć optymalną przestrzeń sypialni. Odmień swoją strefę snu i poczuj się komfortowo.

 

Łóżko kontynentalne MILOS to charakterystyczna warstwowa konstrukcja, która zapewnia optymalną przepuszczalność powietrza gwarantującą niezakłócony sen każdej nocy.

 

Górny materac wyposażony został w sprężyny pocketowe, a box wypełniono bonnelem. Takie rozwiązanie zwiększa sprężystość i komfort mebla, gwarantując wytrzymałość na lata. Topper zapewnia równomierną powierzchnię spania, co sprawia, że odpowiednio się zregenerujesz i wypoczniesz.

 

Łóżko kontynentalne MILOS wyposażono w dwa pojemniki, które oferują dodatkową przestrzeń do przechowywania pościeli, ręczników czy ubrań.

 

Wysoki, miękki zagłówek nie tylko dodaje elegancji, ale także zapewnia wygodne oparcie podczas wieczornego relaksu, czytania książki lub oglądania ulubionego serialu. Ozdobne przeszycia nadają harmonijny wygląd i wzmacniają wytrzymałość szwów.

 

Łóżko kontynentalne MILOS to gwarancja komfortu, ale także stylowego wystroju Twojej sypialni. To mebel, który zapewnia niezrównany sen i wyjątkową atmosferę relaksu.

 

Cechy szczególne mebla:

 

●     Podwyższone wezgłowie – wygodne podparcie

●     Zmiękczone oparcie – komfort podczas czytania i wypoczynku

●     Powierzchnia spania – 160 x 200 cm

●     Górny materac wyposażony w sprężyny pocketowe

●     Box wyposażony w bonell

●     Topper w komplecie – gwarancja równej powierzchni spania

●     Dwa pojemniki na pościel – dodatkowa przestrzeń do przechowywania

●     Ozdobne przeszycia – estetyczny wygląd i zwiększona wytrzymałość szwów

 

Wymiary
Długość 220 cm
Szerokość 181 cm
Wysokość 111 cm
Waga 162 kg
Do pobrania