Łóżko Reve 160

Łóżko Reve zachwyca stylowymi przeszyciami i imponującym wezgłowiem. To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania. Sprawdź, co zyskasz, wybierając ten niezwykle efektowny mebel, który kompletnie odmieni Twoją strefę snu.

Łóżko Reve to przede wszystkim efektowna, drewniana konstrukcja osadzona na wytrzymałych nogach z tworzywa sztucznego, która gwarantuje trwałość i stabilność.

Mebel wyposażono też w duży pojemnik, otwierany od czoła. Jest to idealna przestrzeń na pościel, koce czy poduszki ozdobne. To praktyczne rozwiązanie, wydatnie przyczyni się do utrzymania porządku w Twojej sypialni.

Łóżko Reve to także innowacyjne podejście do komfortu snu dla par. Dwa materace z możliwością odwrócenia i dostosowania stopnia twardości pozwalają na spełnienie zróżnicowanych potrzeb podczas wypoczynku. Wypełnienie materacy oparte na sprężynie kieszeniowej 7-strefowej i kokosie gwarantuje komfort i stabilne wsparcie podczas snu.

Górną warstwę pokrowca na materac wykonano w specjalnej tkaninie Fresche®, która posiada antybakteryjne właściwości hamujące rozwój grzybów, bakterii i roztoczy, tworząc środowisko sprzyjające zdrowemu snu. Pokrowiec w dolnej części ma wszyty antyslip, eliminujący problem przesuwania się materaca.

Tkanina obiciowa w łóżku Reve jest nie tylko odporna na zabrudzenia i zaciągnięcia, ale też łatwa do czyszczenia.

Łóżko Reve to przestrzeń do snu, która jest inwestycją w zdrowie i wygodę, dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.