Łóżko Loksa - skandynawski styl

Dobry sen to absolutna podstawa. Zadbaj o komfortowy sen dzięki kolekcji Loksa, nie zapominając o atrakcyjnym i nowoczesnym wzornictwie. Łóżko Loksa 160 pozwala na umieszczenie na nim materaca o wymiarze 160 x 200 cm. Taka powierzchnia spania zapewni odpowiednią jakość snu. Wybierzesz optymalny stelaż i materac znajdziesz je na brw.pl.

Łóżko w kolorze sosna andersen biała z akcentami w naturalnym odcieniu dąb grandson, to kwintesencja skandynawskiego stylu. Wezgłowie zapewnia komfort oparcia i sprawia, że poduszki nie leżą bezpośrednio na ścianie. Łóżko doda wyjątkowego uroku i charakteru Twojej sypialni, tworząc unikalną atmosferę i zapewniając odpowiednią jakość snu.

Styl skandynawski jest niezwykle popularny dzięki połączeniu minimalistycznego designu, naturalności i przytulnej atmosfery. To idealne połączenie możesz teraz przenieść do swojej sypialni, uzyskując nowy wymiar harmonii, wygody i atrakcyjności. Łóżko z pojemnikiem Loksa sprawi, że Twoje wnętrze stanie się oazą komfortu, gdzie sen jest prawdziwą przyjemnością.

Zwróć uwagę, że cena łóżka nie obejmuje stelaża i materaca.

Stwórz – wraz z innymi meblami z kolekcji Loksa – wymarzoną i komfortową przestrzeń do odpoczynku.

 

Wymiary
Długość 208,5 cm
Szerokość 165 cm
Wysokość 110,5/57,5 cm
Waga 70.7 kg
Do pobrania