Łóżko Loksa - mebel do twojej sypialni

Dobry sen to absolutna podstawa. Zadbaj o komfortowy sen dzięki kolekcji Loksa, nie zapominając o atrakcyjnym i nowoczesnym wzornictwie. Łóżko Loksa 160 pozwala na umieszczenie na nim materaca o wymiarze 180 x 200 cm. Taka powierzchnia spania zapewni odpowiednią jakość snu. Wybierzesz optymalny materac znajdziesz na brw.pl.

Łóżko w kolorze sosna andersen biała z akcentami w naturalnym odcieniu dąb grandson, to kwintesencja skandynawskiego stylu. Wezgłowie zapewnia komfort oparcia i sprawia, że poduszki nie leżą bezpośrednio na ścianie. Łóżko doda wyjątkowego uroku i charakteru Twojej sypialni, tworząc unikalną atmosferę i zapewniając odpowiednią jakość snu. Łożko Loksa posiada podnoszony stelaż i bardzo praktyczny pojemniki na pościel.

Styl skandynawski jest niezwykle popularny dzięki połączeniu minimalistycznego designu, naturalności i przytulnej atmosfery. To idealne połączenie możesz teraz przenieść do swojej sypialni, uzyskując nowy wymiar harmonii, wygody i atrakcyjności. Łóżko z pojemnikiem Loksa sprawi, że Twoje wnętrze stanie się oazą komfortu, gdzie sen jest prawdziwą przyjemnością.

Zwróć uwagę, że cena łóżka nie obejmuje materaca.

Stwórz – wraz z innymi meblami z kolekcji Loksa – wymarzoną i komfortową przestrzeń do odpoczynku.