Łóżko Tetrix – centralne miejsce w sypialni

Sypialnia to miejsce wypoczynku, dlatego warto wyposażyć przestrzeń w odpowiednie łóżko z linii Tetrix. To tutaj możesz rozkoszować się wypoczynkiem w nowoczesnym łóżku Tetrix. Powierzchnia spania równa 160x200 cm  zapewni wygodne miejsce noclegowe dla dwóch osób. Elegancki stelaż w kolorze biały połysk idealnie współgra z szarym tapicerowanym wezgłowiem. Przygotowana rama w kolorze to dobra baza pod dopasowany materac. Dla prawidłowego funkcjonowania mechanizmu podnoszenia stelaża łóżka materac powinien mieć ciężar minimalnie 27 kg / maksymalnie 36 kg. Sprawdź szeroką ofertę i wybierz odpowiedni dla Ciebie na brw.pl.

Zwróć uwagę, że cena łóżka nie obejmuje materaca. Do łóżka z tapicerowanym wezgłowiem nie da się zamontować półki  multimedialnej.

Z myślą o miłośnikach wieczornego czytania przygotowaliśmy nakładki tapicerowane, które uczynią wysokie wezgłowie komfortowym oparciem. Tapicerowane wezgłowie gwarantuje komfort podczas wieczornej lektury oraz podkreśla charakter mebla. Materiał Inari 91 z kórego zostało wykonane wezgłowie jest z grupy strukturalnych, posiada widoczny splot dzięki co podkreśla charakter mebla.

Obszerny pojemnik pod stelażem zapewni ci dodatkowe miejsce do przechowywania. Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu schowasz tam pościel, tekstylia i ozdobne poduszki co ułatwi utrzymanie porządku. Dwuosobowe łóżko Tetrix wyróżnia się pogrubionymi bokami, co podkreśli jego masywną konstrukcję.

Do swojej sypialni wybierz łóżko Tetrix i dowolnie zestaw je z meblami z innych kolekcji mebli Black Red White.