UNIWERSALNY ZIELONY pikowany narożnik VIDO na wysokich nogach drewnianych – to narożnik rozkładany z funkcją spania, który idealnie nada się zarówno do małego pokoju w bloku jak i odnajdzie się w większych pomieszczeniach. Narożnik wykonany z surowców wysokiej jakości, zapewniających długoletnie, bezproblemowe użytkowanie

Oparcie stanowią trzy duże pikowane poduszki, które zapewniają komfortowe podparcie dla pleców.

Narożnik VIDO wyposażamy w wygodną funckję spania o powierzchni 140x200cm . Funkcja spania tworzy się po wysunięciu siedziska do przodu oraz położenia oparcia. Pod siedziskiem funkcyjnym jak i w narożnikowej części mebla zostały zamontowane 2 skrzynie na pościel, dzięki czemu zyskują Państwo dużą powierzchnię do przechowywania.
Proponujemy Państwu mebel wykonany w welurowym materiale koloru zielonego. Materiał ten jest bardzo miły i przyjemny w dotyku. W jego produkcji został wyeliminowany efekt pilingu, dzięki czemu będą go mogli Państwo użytkować przez długi okres bez zbędnych problemów. Materiał przeszedł również pozytywnie test trudnopalności na papierosa, przez co posiada również utrudnioną palność (nie pali się, a topi). Tkanina cechuje się bezproblemowym użytkowaniem i czyszczeniem.

Narożnik rozkładany VIDO posiada jedną z najwygodniejszych funkcji spania dostępnych na rynku. Nasz mebel jest wyposażony w sprężyny bonell na całej powierzchni spania, przez co jest bardzo odporny na wszelkie odkształcenia (w porównianiu do wykonania mebla na samej piance). Mebel z tym wypełnieniem jest idealny zarówno do spania jak i wypoczynku.

Nogi w narożniku VIDO są wykonane z DREWNA pochodzącego z ekologicznych upraw. Dbamy razem z Państwem o generowanie jak najmniejszych szkód dla środowiska. Wybierając nasz produkt masz pewność, że dbamy nie tylko o jego jakość ale również pochodzenie surowców.
Narożnik z funkcją spania VIDO jest wyposażony w bardzo prosty system rozkładania. Wystarczy posiągnąć siedzisko, które wyjeżdża na wewnętrznych kółkach i opuścić oparcie. Bardzo ważnym dodatkiem są 2 pojemne pojemnniki na pościel.
Łatwy intuicyjny montaż mebla wspomagany wysyłaną przez nas INSTRUKCJĄ MONTAŻU. Służymy również pomocą na infolinii oraz naszych mediach społecznościowych.
Przedstawiamy wymiary narożnika VIDO :
✔ Szerokość mebla: 225cm
✔ Głębokość siedziska: 73cm
✔ Wysokość poduszek: 50cm
✔ Potrzebne miejsce dla funkcjonalności narożnika to 145x228cm
Tolerancja wymiarów w meblach tapicerowanych +/- 3cm - PRACA RĘCZNA
Skandynawski narożnik VIDO zapewnia maksymalną wygodę oraz funkcjonalność na lata.
Gwarantujemy wygodny sen!
Wymiary
Głębokość 73 cm
Szerokość 225 cm
Wysokość 90 cm
Do pobrania