Maszynka do mielenia mięsa Mattia - gratka dla mięsożerców

Lubisz przygotowywać potrawy od podstaw? Maszynka do mielenia mięsa Mattia na pewno przyda Ci się w kuchi. Ten produkt marki Botti Electronic pomoże Ci przyrządzić we własnym domu pulpety, gołąbki, kotlety mielone czy tatara. Brzmi pysznie, prawda?

Wydajna maszynka do mielenia mięsa Mattia jest prosta w użytkowaniu i w czyszczeniu, a do tego może pochwalić się mocą aż 600 W. Sprzęt jest naprawdę wytrzymały - ostrze krzyżowe oraz narażona na największe naciski komora mielenia są wykonane ze stali nierdzewnej, dlatego na pewno posłużą Ci przez wiele lat. W razie potrzeby możesz skorzystać także z funkcji reverse, która pozwala cofnąć obrót maszynki i usunąć z niej twarde elementy.

W zestawie znajdziesz aż 3 sita: drobne (3 mm), średnie (5 mm) i grube (7 mm), które pomogą Ci przygotować najróżniejsze dania. Ale to nie koniec - w skład zestawu chodzi też końców do wyrobu kiełbasy oraz specjalna dysza kebbe do nadziewania. De volaille już nie będzie dla Ciebie wyzwaniem!

Warto mieć w swoim domu takie przydatne urządzenia jak maszynka do mielenia mięsa. Pozwala ono szybko przygotować obiad dla całej rodziny czy gości. Co przygotujesz najpierw?

Wymiary
Szerokość 35.5 cm
Waga 4.06 kg
Do pobrania