Materac Magniflex Dolce Vita Comfort Dual 8

Materac Magniflex Dolce Vita Comfort Dual 8 to innowacyjny produkt medyczny, który gwarantuje nie tylko miękkie podparcie, ale także doskonały komfort i regenerację ciała podczas snu. Jego wyjątkowa wysoka warstwa pianki termoelastycznej sprawia, że doświadczysz niezrównanego uczucia luksusu i relaksu każdej nocy. Wyposażony w zaawansowany system dwóch stref komfortu Dual Comfort, ten materac dostosowuje się do indywidualnych potrzeb. Zaprojektowany specjalnie, aby zapewnić optymalne wsparcie dla różnych części ciała, pozwala na dostosowanie twardości materaca zgodnie z preferencjami użytkownika. Dzięki temu doznasz idealnej równowagi pomiędzy miękkością a wsparciem, co sprzyja zdrowemu i głębokiemu snu. Dolce Vita Comfort Dual 8 to nie tylko materac, to inwestycja w Twój komfort i dobre samopoczucie. Odkryj nowy wymiar snu z technologią, która dba o Twoje ciało i umysł podczas każdej chwili wypoczynku.

Budowa materaca Magniflex Dolce Vita Comfort Dual 8

Materac Dolce Vita Dual 8 to zaawansowany materac medyczny, łączący innowacyjne technologie dla doskonałego komfortu snu. Wyposażony w warstwę z najnowszej technologii Outlast, opracowanej przez NASA, zapewniającą najwyższą jakość i efektywność. Dzięki strukturze międzykomórkowej wypełnionej kapsułkami wosku, reagującym na ciepło ciała, materac utrzymuje optymalną temperaturę. Innowacyjne tworzywo gromadzi ciepło, zapobiegając wychładzaniu, a następnie stopniowo je uwalnia, dbając o stałą temperaturę snu. Górna warstwa z pianki Memoform doskonale dostosowuje się do krzywizn ciała, eliminując punktowy nacisk i podnosząc odczuwany komfort. Dolna warstwa z pianki Eliosoft delikatnie podtrzymuje ciało, zapewniając równowagę między miękkością a sztywnością, co gwarantuje ortopedyczne wsparcie niezależnie od pozycji podczas snu. W rozmiarze 150 cm i szerszym, materac Dual 8 jest dostępny w wersji Dual Comfort, co umożliwia każdemu partnerowi dostosowanie twardości materaca do swoich indywidualnych preferencji. Możliwość obrócenia każdej połowy na stronę twardszą lub bardziej miękką sprawia, że jest idealny dla par o różnych wymaganiach co do sztywności materaca. Materac Dolce Vita Dual 8 to połączenie nowoczesnej technologii, komfortu i personalizacji dla satysfakcji każdego użytkownika.

Twardość materaca w skali firmy Magniflex:

skala-twardo%C5%9Bci-Fandango-1-1.png

Warto pamiętać, że na odczucie twardości materaca, bezpośredni wpływ ma również zastosowany w łóżku stelaż.

 

Materac o statusie wyrobu medycznego

wyr%C3%B3bmedycznymd-ce.jpgMasz problemy z kręgosłupem i poszukujesz materaca, który będzie wygodny, zmniejszy ból i wspomoże prowadzoną rehabilitację? Podpowiadamy na co zwrócić uwagę wybierając materac o statusie wyrobu medycznego:

Materac nie może być ani za miękki, ani za twardy. Wystarczy położyć się na boku i sprawdzić, czy kręgosłup znajduje się w linii prostej. Zbyt miękki materac nie podeprze odpowiednio ciała, a zbyt twardy będzie zaburzał prawidłowe krążenie krwi i nie zapewni rozluźnienia mięśni podczas snu. Gdy ból kręgosłupa pojawia się po wstaniu z łóżka i mija po około 30 minutach, oznacza to, że dobraliśmy materac o nieodpowiedniej twardości.

Doskonale sprawdzają się modele posiadające tzw. strefy twardości. Są to wydzielone poziome powierzchnie materaca o różnej twardości, dopasowanej do poszczególnych części ciała. Materace będące wyrobami medycznymi zwykle mają 7 stref, które zapewniają stabilne podparcie wzdłuż całego kręgosłupa oraz dla głowy, ramion i nóg. 

wyr%C3%B3bmedycznysenpopl.jpgJako wyrób medyczny zapewnia odpowiednie warunki, które mają na celu:

 • rozluźniać mięśnie
 • poprawić komfort snu
 • przeciwdziałać w powstawaniu odleżyn
 • zmniejszać nacisk na kręgi podczas snu
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Materac Magniflex Dolce Vita Comfort Dual 8 specyfikacja

 • Wysokość – 20 cm
 • Twardość – materac mięki, średni
 • Wypełnienie – pokrowiec z materiału Outlast, pianka Memoform, pianka Eliosoft 
 • Estetyczna, zdejmowana, wykonana z wiskozy powłoka, którą można prać (30°C)
 • Antyalergiczne i przeciwbakteryjne działanie powłoki
 • 100% made in Italy - materac powstał we Włoszech z włoskich materiałów
 • Gwarancja - wkład materac 12 lat, powłoka materaca 2 lata

Dla kogo jest przeznaczony materac Magniflex Dolce Vita Comfort Dual 8 ?

 • osób dorosłych
 • dla par