Piankowy topper na materac . Wysokiej jakości materac nawierzchniowy sprawdzi się doskonale w roli dodatkowej warstwy dla materaca głównego. Z pewnością przedłuży trwałość zarówno jego, jak i samego łóżka. Poszewka materaca została uszyta z miłego w dotyku materiału, a zamek błyskawiczny zapewnia jej łatwą wymianę. Piankowe wypełnienie memory foam idealnie dopasuje się do ciała i pomoże odciążyć plecy podczas snu.

Szczegóły:

Typ produktu: Materac nawierzchniowy
Kolor główny: Szary
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Poliester
Materiał poszycia: Poliester
Wypełnienie: Pianka memory

Wymiary:

Głębokość: 200 cm
Szerokość: 140 cm
Wysokość: 6 cm
Powierzchnia spania: 140x200 cm
Waga: 8 kg

W ofercie: W skład oferty nie wchodzi łóżko oraz prezentowane akcesoria, 1 x Materac nawierzchniowy

Cechy produktu: Bardzo wygodny, Najwyższej jakości materiały, Posiada certyfikat Oeko-Tex ® - Standard 100, Lekki i łatwy do przenoszenia, Materiał zdejmowany i nadający się do prania

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Materac posiada certyfiktaty: CertiPUR-US, STANDARD 100 OEKO-TEX, które potwierdzają, że produkt nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia. Ten produkt odpowiada standardowi Oeko-Tex ® - Standard 100. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowanych metali ciężkich. Ten znak potwierdza, że produkt został przebadany przez niezależny instytut badawczy Stowarzyszenia OEKO-TEX® pod kątem ponad 100 parametrów istotnych dla zdrowia i uzyskał pozytywne wyniki. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Poliester:
1.Regularne wietrzenie materaca oraz przekładanie go na drugą stronę przedłuży jego żywotność
2.Po 8-10 latach zaleca się wymianę materaca na nowy
3.Zaleca się czyszczenie materaca 1-2 razy w roku łagodnymi środkami do czyszczenia.