Topper z mikrofibry na materac. Praktyczny topper, pełni funkcję nakładki, która przedłuża trwałość materaca i poprawia komfort snu. Poszycie wykonane zostało z wytrzymałej i przyjemnej w dotyku mikrofibry. Wysokiej jakości materac nawierzchniowy jest wyjątkowo łatwy w pielęgnacji i może być prany w pralce.

Szczegóły:

Typ produktu: Materac nawierzchniowy
Kolor główny: Biały
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Mikrofibra
Materiał dodatkowy: Poliester
Materiał poszycia: Poliester
Wypełnienie: Poliester
Gęstość wypełnienia: 500

Wymiary:

Głębokość: 200 cm
Szerokość: 160 cm
Wysokość: 3 cm
Powierzchnia spania: 160x200 cm
Waga wypełnienia: 1600 kg
Waga: 2.1 kg

W ofercie: W skład oferty nie wchodzi łóżko oraz prezentowane akcesoria, 1 x Materac nawierzchniowy

Cechy produktu: Odpowiedni dla alergików, Niezwykle miękki, Wysoki standard poparty stałą kontrolą jakości, Zgodny z certyfikatem jakości ISO, Posiada certyfikat Oeko-Tex ® - Standard 100, Nadaje się do prania w pralce

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Ten produkt odpowiada standardowi Oeko-Tex ® - Standard 100. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowanych metali ciężkich. Ten znak potwierdza, że produkt został przebadany przez niezależny instytut badawczy Stowarzyszenia OEKO-TEX® pod kątem ponad 100 parametrów istotnych dla zdrowia i uzyskał pozytywne wyniki.