Bawełniany topper na materac. Praktyczny topper przedłuży trwałość materaca i poprawia komfort snu. Poszycie wykonane zostało z wytrzymałej bawełny i posiada ozdobną satynową lamówkę. Materiał jest oddychający i ma przyjemną, jedwabistą strukturę. Wysokiej jakości materac jest wyjątkowo łatwy w pielęgnacji i może być prany w pralce.

Szczegóły:

Typ produktu: Materac nawierzchniowy
Kolor główny: Biały
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Bawełna Japara
Materiał poszycia: Bawełna Japara
Wypełnienie: Poliester
Gęstość wypełnienia: 900

Wymiary:

Głębokość: 200 cm
Szerokość: 180 cm
Wysokość: 4 cm
Powierzchnia spania: 180x200 cm
Waga wypełnienia: 3240 kg
Waga: 4.3 kg

W ofercie: W skład oferty nie wchodzi łóżko oraz prezentowane akcesoria, 1 x Materac nawierzchniowy

Cechy produktu: Odpowiednia cyrkulacja powietrza, Ochronna powłoka przyjazna alergikom, Bardzo wygodny, Wykonanie z wysokiej jakości materiałów, Posiada certyfikat Oeko-Tex ® - Standard 100, Nadaje się do prania w pralce

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Ten produkt odpowiada standardowi Oeko-Tex ® - Standard 100. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowanych metali ciężkich. Ten znak potwierdza, że produkt został przebadany przez niezależny instytut badawczy Stowarzyszenia OEKO-TEX® pod kątem ponad 100 parametrów istotnych dla zdrowia i uzyskał pozytywne wyniki.