Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Beżowe łóżka piętrowe

23 Produkty
kolor: beżowy
To pole jest wymagane

Funkcjonalne meble pomogą zadbać o to, by dostępna przestrzeń - nawet jeśli niewielka - stwarzała możliwie najbardziej komfortowe warunki do mieszkania. Łóżko piętrowe niewątpliwie zalicza się do kategorii mebli, które są pomocne w aranżacji niewielkiej sypialni. W tej kategorii znajdziesz beżowe łóżka piętrowe, które z pewnością wpasują się do wielu różnych stylów aranżacyjnych i swoją funkcjonalnością będą służyły przez długi czas.

Łóżko piętrowe - wspomnienie z dzieciństwa

Łóżko piętrowe ze schodami, czy łóżko piętrowe z biurkiem pod spodem - jest wiele sposobów na to, by aranżacja z wykorzystaniem tego funkcjonalnego mebla mogła wyglądać pięknie i ciekawie. Dla wielu dzieci piętrowe łóżko jest również świetną inspiracją do zabawy, dlatego warto to wykorzystać, by zapewnić maluchowi odrobinę frajdy nawet z pomocą tak prostego mebla.

  • Łóżko piętrowe nadaje się zarówno do małej, jak i dużej przestrzeni. Wykorzystując ten mebel jesteśmy w stanie tak zoptymalizować aranżację pokoju, by optycznie wydawał się większy i realnie był wygodniejszy.
  • Kolor również ma tu znaczenie. Beżowe łóżka lub łóżka w beżu z dodatkiem bieli, to świetna baza do budowania aranżacji w wielu różnych stylach. Harmonijne, jasne kolory sprzyjają optycznemu powiększaniu przestrzeni i sprawiają, że całe pomieszczenie wydaje się jaśniejsze.

Jak wykorzystać beżowe łóżko w aranżacji sypialni?

Zwróć uwagę, że beż może być podstawą aranżacji w wielu różnych nurtach aranżacyjnych. Warto się skupić wokół tych, które inspirowane są naturą, np. styl rustykalny lub odwołać się do bardzo popularnego stylu skandynawskiego. Z pomocą takich kierunków jesteśmy w stanie urządzić ponadczasową sypialnię, w której beżowe łóżko będzie spełniało swoją funkcję przez długi czas.

W dodatku możesz ubogacać aranżację opartą na beżu. Zerknij na dodatki do sypialni, które znajdziesz w BRW i znajdź beżowi godną parę! Wykorzystanie intensywniejszego koloru ożywi wnętrze, a pozostanie przy bieli sprawi, że zapanuje w nim harmonia. Każdy z tych kierunków jest dobry.

Beżowe łóżka piętrowe w BRW

Wykorzystaj sypialniane inspiracje do stworzenia wnętrza, w którym Twoje dziecko poczuje się dobrze. Odwiedź naszego bloga i dowiesz się, jak zorganizować sypialnię dziecka lub nastolatka, by znalazło się w niej wszystko to, co jest potrzebne. Sprawdź również ofertę meblową do sypialni, m.in. szafy i komody, które zapewnią odpowiednią ilość miejsca do przechowywania i uczynią to pomieszczenie niezwykle funkcjonalnym!

Rozwiń

Sprawdź dodatkowo: