Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Czarne łóżka piętrowe

10 Produktów
Kolor: czarny
To pole jest wymagane
Promocja
10 RAT 0%
łóżko piętrowe 90 Bartekłóżko piętrowe 90 Bartek
Produkt: łóżko piętrowe 90 Bartek
2 659 zł
-140 zł
Pokaż na stronie
To pole jest wymagane

Łóżko piętrowe to jeden z najbardziej funkcjonalnych mebli, jakie mogą znaleźć się w sypialni. Jest słusznym wyborem wtedy, gdy na stosunkowo niewielkiej przestrzeni muszą spać dwie osoby. Bardzo często wykorzystuje się łóżko piętrowe w pokoju dziecięcym, jeśli jest dzielony przez rodzeństwo. W tej kategorii znajdziesz łóżko piętrowe czarne, które można wpasować w wiele różnych aranżacji.

Łóżko piętrowe - idealne do dwuosobowej sypialni

Łóżko piętrowe, niezależnie od tego, czy posiada schodki, czy klasyczną boczną drabinkę, jest idealnym meblem do sypialni dzieci, jeśli musimy zorganizować przestrzeń np. dla rodzeństwa. Wybierając tego rodzaju łóżko warto zwrócić uwagę na jego budowę, by zyskać pewność, że jest bezpiecznym rozwiązaniem. W BRW oferujemy łóżka piętrowe, które mają wytrzymałą konstrukcję, a także solidną drabinkę i oczywiście najważniejsze - barierki zabezpieczające, które chronią osobę śpiącą na górze.

Tego rodzaju łóżko jest doskonałym wyborem do każdego pomieszczenia, które jest przeznaczone do spania dla więcej niż jednej osoby. Czasem wykorzystuje się nawet tego rodzaju rozwiązania w hotelach i pensjonatach, by stworzyć bezpieczną przestrzeń sypialnianą dla całej rodziny. Niewątpliwie w każdej aranżacji najpierw należy myśleć o bezpieczeństwie.

Łóżko piętrowe w wielu różnych stylach

Łóżko piętrowe czarne posiadające klasyczną boczną drabinkę i barierki zabezpieczające w postaci metalowych rurek, to wybór optymalny do niemal każdej sypialni. Zostało pomalowane powłoką proszkową, a to daje mu piękny, klasyczny wygląd, który możemy dopasować do wielu różnych stylów aranżacyjnych. Z powodzeniem tego rodzaju łóżek możemy użyć do każdego pomieszczenia sypialnianego w minimalistycznym stylu. Sprawdzi się również jako mebel do stylu loft, gdzie bardzo często używamy konstrukcji metalowych, głównie połączonych z drewnem.

Co ciekawe, czarne łóżko piętrowe mające wytrzymałą konstrukcję i doskonałą stabilność, to świetny mebel do pokoju Twoich dzieci, nawet jeśli są starsze niż kilka lat. Nierzadko zdarza się, że przy ograniczonej przestrzeni i pokój dzielą ze sobą bracia w wieku 10-11 lat. Tego rodzaju łóżko jest wówczas idealnym dodatkiem do sypialni, nadaje się do używania każdego dnia, a przy tym nie ma do końca dziecięcego charakteru, którego nie oczekują już starsze dzieci.

Łóżko piętrowe czarne w BRW!

Jesteśmy specjalistami od urządzania nawet ograniczonej przestrzeni, mamy na nią swoje sposoby. Zerknij na naszego bloga, by dowiedzieć się, jak urządzić pokój dla rodzeństwa. Koniecznie sprawdź również meble do sypialni z naszej oferty. Znajdziesz tam funkcjonalne komody, regały i szafy, dzięki którym każdy z domowników zyska odpowiednią przestrzeń do przechowywania. Jeśli tworzysz sypialnię, z pewnością przyda Ci się również materac i inne akcesoria do spania, znajdziesz je tutaj. Aby zbudować klimat poszczególnych aranżacji, wykorzystaj dodatki i dekoracje. W naszej ofercie znajdziesz ich całkiem sporo i bez trudu zbudujesz z ich udziałem pomieszczenie w konkretnym stylu.

Rozwiń

Sprawdź dodatkowo: