Meblościanka Assen – nowoczesna zabudowa salonu

Jesteś w trakcie aranżowania salonu? Chcesz, żeby był utrzymany w nowoczesnym stylu? Z kolekcją Assen urządzisz swoje wymarzone wnętrze. Prosta stylistyka mebli oraz ich wysoka funkcjonalność sprawdzi się w zabudowie pokoju gościnnego. Szukasz gotowego rozwiązania? Meblościanka Assen to kompozycja, w której znajdzie się miejsce do przechowywania i eksponowania.

Żaden salon nie może obyć się bez… telewizora. Wydziel dla niego specjalne miejsce – nad dwoma szafkami RTV. W ich pobliżu ustaw wysoką witrynę, która sprawdzi się w przechowywaniu dokumentów, alkoholu i dekoracji. Za przeszklonym frontem możesz ustawić ozdobne wazony i figurki ceramiczne, przywiezione z ostatniej podróży. W roli ekspozytora sprawdzi się także otwarta szafka i witryna wisząca. Drobiazgi, które chcesz mieć pod ręką, ale niekoniecznie chcesz by szpeciły wygląd salonu, warto schować w wiszącym regale.

O odpowiednią oprawę ekspozycji zadba oświetlenie LED, dostępne w opcji.

Znasz już funkcjonalności nowoczesnej meblościanki do salonu, a co z jej wyglądem? Laminowane fronty w kolorze biały połysk oprawiono w korpus w kolorze biały/biały połysk. Mocnym akcentem jest czarna listwa – rama witryn, która przyciąga spojrzenia do ich zawartości. Ozdobą całości są czarne, proste uchwyty.

Akcesoria z cichym domykiem zamykają się niemal bezszelestnie, dając upragnioną ciszę.

Meblościankę Assen możesz rozbudować o dodatkowe elementy. Sprawdź kolekcję, wybierz poszczególne bryły i stwórz własną zabudowę.

 

W skład zestawu wchodzi:

Witryna  REG1W1D – 90/44/200 cm  (szer./gł./wys.)

Szafka RTV RTV1S – 40/50/100 cm (szer./gł./wys.) 2 szt.

Szafka  wisząca S513-SFW1D – 40/37/130 cm (szer./gł./wys.)

Witryna  wisząca S513-SFW1W– 40/37/130 cm (szer./gł./wys.)

Szafka wisząca S513-SFW/4/10 – 100/28/40 cm  (szer./gł./wys.)

Assen 1 - wymiary
Głębokość 50 cm
Szerokość 290 cm
Wysokość 200 cm
Waga 190.85 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa
Oświetlenie LED za dodatkową opłatą
Atuty produktu
płynne domykanie szuflad
płynne domykanie frontów
witryny ze szkła hartowanego