Meblościanka Assen – nowoczesna zabudowa salonu

Jesteś w trakcie aranżowania salonu? Chcesz, żeby był utrzymany w nowoczesnym stylu? Z kolekcją Assen urządzisz swoje wymarzone wnętrze. Prosta stylistyka mebli oraz ich wysoka funkcjonalność sprawdzi się w zabudowie pokoju gościnnego. Szukasz gotowego rozwiązania? Meblościanka Assen to kompozycja, w której znajdzie się miejsce do przechowywania i eksponowania.

Żaden salon nie może obyć się bez… telewizora. Wydziel dla niego specjalne miejsce – nad dwoma szafkami RTV. W ich pobliżu ustaw wysoką witrynę, która sprawdzi się w przechowywaniu dokumentów, alkoholu i dekoracji. Za przeszklonym frontem możesz ustawić ozdobne wazony i figurki ceramiczne, przywiezione z ostatniej podróży. W roli ekspozytora sprawdzi się także otwarta szafka i witryna wisząca. Drobiazgi, które chcesz mieć pod ręką, ale niekoniecznie chcesz by szpeciły wygląd salonu, warto schować w wiszącym regale.

O odpowiednią oprawę ekspozycji zadba oświetlenie LED, dostępne w opcji.

Znasz już funkcjonalności nowoczesnej meblościanki do salonu, a co z jej wyglądem? Laminowane fronty w kolorze biały połysk oprawiono w korpus w kolorze biały/biały połysk. Mocnym akcentem jest czarna listwa – rama witryn, która przyciąga spojrzenia do ich zawartości. Ozdobą całości są czarne, proste uchwyty.

Akcesoria z cichym domykiem zamykają się niemal bezszelestnie, dając upragnioną ciszę.

Meblościankę Assen możesz rozbudować o dodatkowe elementy. Sprawdź kolekcję, wybierz poszczególne bryły i stwórz własną zabudowę.

 

W skład zestawu wchodzi:

Witryna  REG1W1D – 90/44/200 cm  (szer./gł./wys.)

Szafka RTV RTV1S – 40/50/100 cm (szer./gł./wys.) 2 szt.

Szafka  wisząca S513-SFW1D – 40/37/130 cm (szer./gł./wys.)

Witryna  wisząca S513-SFW1W– 40/37/130 cm (szer./gł./wys.)

Szafka wisząca S513-SFW/4/10 – 100/28/40 cm  (szer./gł./wys.)

Wymiary
Głębokość 50 cm
Szerokość 290 cm
Wysokość 200 cm
Waga 190.85 kg
Do pobrania