Nowoczesny mebel wypoczynkowy do modnych, efektownych wnętrz

Niebanalny design narożnika Alegra sprawia, że będzie on centralnym punktem każdego wyposażenia wnętrza. Rzuca się w oczy dzięki zewnętrznym cechom, jakimi są kształt, kolor, materiał obiciowy. Pasuje do salonu, sypialni, pomieszczeń z aneksem kuchennym, kawalerek, gabinetów. Idealny do aranżacji nowoczesnych, może sprawdzić się również w minimalizmie i klasyce.

Narożnik Alegra równa się komfortowe spanie i siedzenie. Nachylony podłokietnik pozwala na pełen wypoczynek o każdej porze dnia. Wygodne oparcie zapewnia siedzenie bez męczącego bólu pleców. Praktyczny pojemnik na pościel i bieliznę nocną pomoże w zachowaniu codziennego porządku.

Wypełnienie mebla stanowią pianka PU (materac, siedzisko, oparcie) oraz sprężyna falista (siedzisko) – dzięki nim wypoczynek jest tak komfortowy. Narożnik zyskuje na efektownym wyglądzie dzięki metalowym nóżkom, które dodają mu smukłości. Ma szary, przyjemny dla oka kolor.

Narożnik Alegra jest uniwersalny, nietrudno więc stworzyć ciekawą aranżację z nim w roli głównej. Pasuje do jasnych i ciemnych mebli, do stylizacji monochromatycznych i wielobarwnych. Nadaje się zarówno do zwykłego, dziennego pokoju, jak i do paradnego salonu.

 

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik lewostronny z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Narożnik z możliwością regulacji głębokości siedziska oraz zmiany kąta nachylenia zagłówków - zwiększony komfort użytkowania
• Pochylony podłokietnik
• Niebanalna estetyka i wyjątkowy komfort
• Metalowe nóżki
• Narożnik dostępny również w wersji prawostronnej
Wymiary
Szerokość 277 cm
Wysokość 75/93 cm
Głębokość 237 cm
Waga 176.7 kg
Do pobrania