Duży narożnik z funkcją spania i dwoma pojemnikami na pościel

Canyon sprawdzi się w większych pomieszczeniach mieszkalnych. Jest idealny do salonu i dużej sypialni. Wygląda elegancko i stylowo, może być centralnym punktem salonu, wokół którego zbudujesz interesującą aranżację w stylu klasycznym, nowoczesnym lub skandynawskim. To bardzo komfortowy mebel wypoczynkowy do spania i siedzenia.

Atutami narożnika Canyon są jego rozmiary i podwójny pojemnik na pościel. Po rozłożeniu może pomieścić kilka dorosłych osób, sprawdzi się jako miejsce do siedzenia na rodzinnym spotkaniu. Pojemniki wykorzystasz na pościel i rzeczy, których aktualnie nie używasz - na przykład zmiany pościeli, koce itp.

Narożnik wypełniony jest pianką tapicerską i sprężyną falistą (siedzisko i miejsce do spania) oraz pianką ciętą (oparcie). Poduszki oparciowe są bardzo wygodne, pozwalają na długi relaks. Na atrakcyjny wygląd mebla wpływają dekoracyjne przeszycia i pikowania. Wymiary wynoszą: 325 × 88 × 174 cm ( szerokość, wysokość, głębokość).

Narożnik łatwo zestawić z bardzo różnymi meblami i dodatkami. Można dopasować do niego kolorowe, małe poduszki dla ozdoby. Tak samo dobrze prezentuje się w klasycznym, jak i nowoczesnym salonie.

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik z funkcją spania i 2 pojemnikami na pościel
• Bardzo duża powierzchnia spania - pozwoli na komfortowy wypoczynek
• Wypełnienie siedziska sprężynami falistymi w połączeniu z wysokiej jakości pianką - wygodę użytkowania
• Wygodne siedzisko i poduszki - komfort użytkowania
• Narożnik dostępny również w wersji prawostronnej
Wymiary
Szerokość 325 cm
Wysokość 88 cm
Głębokość 174 cm
Waga 200 kg
Do pobrania