Narożnik Fusi LUX 2DL.REC/REC.2DL – kompaktowe miejsce relaksu

 

Niewielki narożnik Fusi to świetna propozycja do kawalerki, pokoju dziennego i młodzieżowego. Prosta, nowoczesna forma pasuje do najróżniejszych aranżacji, a funkcja rozkładania pozwala szybko i łatwo zamienić kanapę w wygodne łóżko.

Mebel o wymiarach 225 × 193 cm doskonale sprawdzi się w mniejszym metrażu. Za dnia posłuży jako przyjemne siedzisko – postaw przy nim mały stolik i strefa wypoczynkowa gotowa! Optymalne podparcie dla pleców to zasługa wysokiego oparcia wypełnionego pianką i silikonem. Z kolei w siedzisku są sprężyny faliste i pianka.

Narożnik z funkcją spania będzie komfortowym miejscem nocnego odpoczynku. Jednolitą powierzchnię równą 135 × 202 cm zapewnia wypełnienie siedziska i materaca sprężynami falistymi i miękką pianką. Co zrobić z pościelą? Schować ją w praktycznym pojemniku! Takie dodatkowe miejsce do przechowywania znacznie ułatwia utrzymanie porządku w mieszkaniu.

Minimalistyczny design pasuje do stylu nowoczesnego, skandynawskiego, loftowego i wielu innych. Twoja przestrzeń wypoczynkowa będzie nie tylko praktyczna, lecz także piękna!

Cechy szczególne mebla:

  • Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem
  • Pojemnik na pościel
  • Nogi z tworzywa
  • Komfortowe siedzisko dzięki sprężynom falistym i piance

 

Wymiary
Szerokość 225 cm
Wysokość 85 cm
Głębokość 193 cm
Waga 118 kg
Do pobrania