Narożnik Kopenhaga – wygodny i elegancki narożnik do spania i siedzenia

Narożnik Kopenhaga to elegancko wyglądający mebel wypoczynkowy, który zapewni ci maksimum komfortu zarówno podczas snu, jak i w ciągu dnia, gdy po prostu zechcesz przez chwilę odpocząć. Jest idealny do salonu, gabinetu i do kawalerki. Najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach umeblowanych w stylu nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim i loftowym.

Narożnik ma wygodne, doskonale wyprofilowane podłokietniki i regulowane zagłówki – co pozwoli Ci naprawdę komfortowo wypoczywać. Podnóżek rozkładający się przy pomocy sensorów zamontowanych w podłokietniku pozwoli na wypoczynek w pozycji siedzącej.

Wypełnienie narożnika stanowią: pianka HR (materac), pas tapicerski + pianka HR ( oparcie). Mebel obity jest elegancką tkaniną, której zaletą jest łatwość w utrzymaniu w czystości. Całość wspiera się na estetycznych stopkach z tworzywa i metalu. Ponadto narożnik oferuje naprawdę dużą powierzchnię spania i posiada pojemnik na pościel. Wymiary wynoszą: 305 × 87-105 × 185 cm.

Narożnik Kopenhaga to estetyczny mebel, najlepiej sprawdzający się w salonie. Jego reprezentacyjny charakter podkreślą odpowiednio dobrane meble (z drewna, z elementami metalowymi i na połysk) oraz dodatki.

 

Cechy szczególne mebla:
- Narożnik z funkcja spania
- Narożnik z regulowanymi zagłówkami
- Funkcja relaksu elektrycznego - mechanizm elektryczny, dzięki któremu zrelaksujesz się w pozycji półleżącej. Podnóżek oraz oparcie fotela rozkłada się za pomocą sensorów zamontowanych w podłokietniku relaksem elektrycznym oraz wejściem USB
- Wyprofilowane podłokietniki zapewniają podparcie dla przedramienia i rąk, a regulowane zagłówki pozwalają przyjąć wygodną pozycję
- Pochylone oparcie i pogłębione siedzisko - uzyskanie optymalnej pozycji do siedzenia
- Narożnik dostępny również w wersji prawostronnej