Narożnik Ariado 2F.RECBK/RECBK.2F – domowe centrum relaksu


Weekendowy odpoczynek jest przyjemniejszy w gronie bliskich osób. Ale jak zadbać o to, by każdy z domowników czuł się w pełni komfortowo? Wybierając narożnik Ariado o wielu funkcjach! Ma on nie tylko regulowane zagłówki, lecz także przesuwane oparcia – dzięki temu w 100% można go dostosować do własnych potrzeb.

Wspólny wieczór filmowy ciężko wyobrazić sobie bez wygodnego siedziska. Na szczęście właśnie takie znajduje się w narożniku Ariado o wymiarach 254 × 187 cm. Na komfort użytkowników pracują tu sprężyny faliste i pianka. Ciekawym rozwiązaniem są też przesuwane oparcia, dzięki którym można dostosować głębokość siedziska do indywidualnych preferencji. Regulowane zagłówki to kolejny element sprzyjający zachowaniu ergonomicznej pozycji. Kropkę nad i stanowią profilowane, subtelnie zaokrąglone podłokietniki. Estetykę całości podkreślają ozdobne pikowania na oparciu i siedzisku.

Mechanizm rozkładania typu delfin pomoże Ci zamienić narożnik w pełnowymiarowe łóżko o powierzchni spania równej 140 × 198 cm.

A co zrobić z kołdrą i poduszkami? Schować do pojemnika na pościel! Dodatkowe miejsce do przechowywania możesz przeznaczyć też na koce czy poszewki.

Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu, współgra również ze stylem loftowym, a nawet glamour. Dostępny jest w wersji prawo- lub lewostronnej, więc możesz wybrać model, który lepiej pasuje do Twojego mieszkania.
 

Cechy szczególne mebla:

•    Narożnik dostępny w wersji prawo- lub lewostronnej

•    Mechanizm typu delfin ułatwiający rozkładanie

•    Łatwe otwieranie pojemnika na pościel

•    Komfortowe siedzisko dzięki zastosowaniu sprężyny falistej

•    Tapicerowane plecy umożliwiające dowolne ustawienie w pomieszczeniu

•    Regulowane zagłówki zapewniające komfort użytkowania

•    Przesuwane oparcia pozwalające na regulację głębokości siedziska

•    Ozdobne pikowanie na oparciu i siedzisku

 

Wymiary
Głębokość 187 cm
Szerokość 254 cm
Wysokość 94/112 cm
Waga 135 kg
Do pobrania