Narożnik Megan LUX 3DL.URCBK – stworzony do kącika wypoczynkowego


Chcesz stworzyć przytulne miejsce, gdzie cała rodzina będzie mogła spędzać czas? Nowoczesny narożnik Megan Ci w tym pomoże! Połóż na nim kilka ozdobnych poduszek, obok postaw stolik na przekąski, a wykreujesz strefę wypoczynkową przyciągającą jak magnes!

Celebrowanie wspólnych chwil na pewno umili wyjątkowa wygoda, na którą pracują sprężyny bonellowe i pianka w siedzisku oraz trzy miękkie poduchy oparciowe.

 

Narożnik z funkcją spania stanowi dobry pomysł do mniejszego salonu, zwłaszcza takiego, który służy jako sypialnia. Jego wymiary wynoszą 231 × 141 cm, natomiast powierzchnia spania to 125 × 198 cm. W materacu, podobnie jak w siedzisku, znajdują się sprężyny bonell i pianka – daje to jednolitą płaszczyznę sprzyjającą spokojnemu wypoczynkowi.

 

O funkcjonalności narożnika decydują też dwa pojemniki na pościel, dzięki którym możesz przechowywać w środku nie tylko kołdrę i poduszki, lecz także ciepłe koce czy inne tekstylia.


Narożnik Megan jest uniwersalny, co oznacza, że możesz samodzielnie zmieniać układ strony (prawy/lewy). Daje to zdecydowanie większe możliwości aranżacyjne. Jeśli lubisz przeprowadzać domowe metamorfozy – będzie idealnym rozwiązaniem!

 

Cechy szczególne mebla:

·         Narożnik z funkcją spania i 2 pojemnikami, 3 poduszki oparciowe

·         Uniwersalność zestawienia – możliwość samodzielnej zmiany układu strony (prawy/lewy)

·         Sprawnie i lekko działający mechanizm wspomagający rozkładanie – wygoda rozkładania

·         Równa powierzchnia spania – zwiększony komfort spania

·         Dwa pojemniki na pościel – zwiększona możliwość przechowywania

·         Łatwy dostęp do pojemnika

Zdejmowane poduszki oparciowe – zwiększona powierzchnia użytkowania

Wymiary
Głębokość 141 cm
Szerokość 231 cm
Wysokość 90 cm
Waga 131.1 kg
Do pobrania