Narożnik Tulio – nowoczesny i kompaktowy mebel

 

Wygodny narożnik to podstawa dobrze urządzonego salonu. Jeśli nie dysponujesz dużą przestrzenią i zależy Ci na efektownym, ale też efektywnym meblu to model Tulio z pewnością zwróci Twoją uwagę.

 

Niewielkie gabaryty narożnika umożliwiają aranżację nawet małej przestrzeni. Świetnie zaprezentuje się nie tylko w salonie, ale również w pokoju czy na poddaszu. Dzięki możliwości samodzielnej zmiany strony (prawa/lewa) narożnik Tulio łatwo dopasujesz do pomieszczenia. To szczególnie istotne podczas przemeblowania lub przeprowadzki.

 

Sprężyny faliste w siedzisku narożnika zwiększają wygodę codziennego użytkowania, a regulowane zagłówki to gwarancja ergonomicznego podparcia. Dostosujesz je do swoich preferencji i uzyskasz komfort podczas oglądania filmu czy czytania książki.

 

Podwyższone metalowe stopki narożnika Tulio dają stabilność i ułatwiają dostęp do podłoża. Dzięki temu szybko i sprawnie sprzątniesz zabrudzenia pod meblem bez konieczności jego przesuwania.

 

Narożnik wyposażony został w funkcję spania o wymiarach 130 x 198 cm, która jest prosta i wygodna w rozkładaniu. Dodatkowe miejsce do spania jest ważne zwłaszcza podczas przyjazdu gości.

 

Producent nie zapomniał też o pojemniku, który możesz wykorzystać do przechowywania pościeli, ręczników czy sezonowych ubrań.

 

W komplecie otrzymujesz dwie poduszki ozdobne.

 

Cechy szczególne mebla:

 

●     Wymiary narożnika: 240 x 92 x 178 cm

●     Funkcja spania o wymiarach: 130 x 198 cm

●     Możliwość samodzielnej zmiany strony – prawy/lewy

●     Regulowane zagłówki

●     Sprężyny faliste w siedzisku

●     Obszerny pojemnik na pościel

●     Ozdobne szwy jednoigłowe

●     Podwyższone stopki z metalu

Wymiary
Głębokość 178 cm
Szerokość 240 cm
Wysokość 92 cm
Waga 115 kg
Do pobrania