Narożnik Mellow 2F.RECBK/RECBK.2F – miejsce dla całej rodziny


W pięknym, harmonijnym mieszkaniu od razu czujemy się lepiej. Oczywiście ważną rolę odgrywają tekstylia, dekoracje i rośliny, ale podstawę stanowią stylowe meble. Duży narożnik Mellow będzie centralnym punktem Twojej strefy wypoczynkowej. Swoim wyglądem uświetni aranżację wnętrza, a przy tym jest po prostu superwygodny!

 

Ten nowoczesny narożnik z funkcją spania od razu przyciąga wzrok wysmakowanym designem. Mimo że mebel jest dość duży, bryła nie przytłacza pomieszczenia dzięki zastosowaniu czarnych, podwyższonych stopek z metalu. Dodatkowo ułatwiają one sprzątanie pod narożnikiem.

 

Większe gabaryty – 276 × 205 cm – sprawiają, że mebel stanie się miejscem odpoczynku dla wszystkich domowników lub gości. Wspaniale będzie tu spędzać razem czas na pogaduszkach lub wieczorach filmowych, tym bardziej, że zastosowano szereg rozwiązań umilających korzystanie z mebla. W siedzisku i oparciu są sprężyny faliste i pianka, co przekłada się na większy komfort użytkowania. Oparcia są odpowiednio wyprofilowane i mają regulowane zagłówki, więc każdy może dostosować ich wysokość do własnych potrzeb. Regulowany jest również podłokietnik.


Nocą można tu wygodnie się wyspać dzięki jednolitej powierzchni spania wynoszącej 129 × 210 cm. W materacu, podobnie jak w siedzisku, znajdują się bowiem sprężyny faliste i pianka. W przechowywaniu pościeli pomoże duży pojemnik.

 

Narożnik występuje w opcji prawo- i lewostronnej – wybierz wariant, który sprawdzi się w Twoim wnętrzu i ciesz się komfortową strefą wypoczynkową!

 

Cechy szczególne mebla:

  • Mebel w stylu klasycznym, występujący w opcji prawo- lub lewostronnej
  • Profilowane oparcie z ruchomymi zagłówkami
  • Szeroki, regulowany podłokietnik
  • Duże, wygodne siedzisko z otwartą otomaną
  • Sprężyny faliste w siedzisku i materacu, czyli komfortowa powierzchnia użytkowania
  • Duży pojemnik na pościel – zwiększona możliwość przechowywania
  • Podwyższone stopki – ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania
  • Stopki metalowe w kolorze czarnym dodają bryle lekkości