Narożnik Minesota – komfort i ciekawy design

Jeżeli szukasz do swojego salonu funkcjonalnego i wygodnego mebla, który w dodatku będzie wyglądał efektownie i „na czasie”, to narożnik Minesota będzie doskonałym wyborem. Pasuje do wystrojów w stylu klasycznym, nowoczesnym i eklektycznym. Do salonu, sypialni, gabinetu. Daje dużo miejsca do spania i siedzenia.

Mebel zapewnia najwyższy komfort wypoczynku w dzień i w nocy. Poduchy oparciowe dostosowują się do pleców podczas siedzenia. Powierzchnia do spania jest jednolita i bardzo wygodna. Funkcja „puma” usprawnia rozścielanie. Ponadto mamy tutaj też praktyczne zagłówki.

Sekret wygody narożnika Minesota kryje się w podwójnym sprężynowaniu. Siedzisko i materac wypełnione są sprężynami falistymi i bonell, a dodatkowo pianką HR. Oparcie wypełnia pianka formatka. Stopki wykonane są z tworzywa sztucznego. Kolorystyka materiału obiciowa utrzymana w praktycznych odcieniach szarości. Wymiary mebla: 260 × 188 × 90 cm.

Narożnik Minesota jest meblem bardzo uniwersalnym i nietrudno stworzyć niebanalną aranżację z nim w roli głównej. Zarówno w ciemnej, jak i jasnej kolorystyce wystroju wnętrza prezentuje się doskonale.

 


Cechy szczególne mebla:
• Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Regulowane oparcie góra-dół - stabilne podparcie dla pleców
• Obszerny pojemnik na pościel- łatwość przechowywania
• Podwójne sprężynowanie w siedzisku oraz w materacu- komfortowy wypoczynek
• Narożnik dostepny również w wersji lewostronnej
Wymiary
Szerokość 260 cm
Wysokość 90 cm
Głębokość 188 cm
Waga 158 kg
Do pobrania